" PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA " ODBEDZIE SIĘ DNIA 22.10.2020R(CZWARTEK)

BEZ UDZIAŁU RODZICÓW

W tym dniu dla chętnych dzieci bedą robione zdjęcia do albumu -40zł .W skład albumu wchodzą następujące zdjęcia :grupowe, z Paniami ,podczas pasowania dziecka i portret.

Prosimy o podpisanie zgody na wykonanie zdjęc .

W tym dniu prosimy dzieci ubrać w strój galowy .

Informujemy, iż w roku szkolnym 2020 / 2021 będzie kontynuowanegrupowe ubezpieczenie dzieci NNW w AVIVIE. Deklaracją ubezpieczenia jest wpłata składki 29 zł. w terminie do 29 września 2020 r. Oferowane ubezpieczenie NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym, to rodzic / opiekun prawny dziecka decyduje, czy chce zawrzeć ubezpieczenie za pośrednictwem przedszkola.

18 września nasze przedszkolaki wzięły udział w akcji "Sprzątanie Świata". Dzieci, wyposażone w rękawiczki oraz worki, uprzątnęły okolicę naszego przedszkola oraz Skate Parku. Z radością możemy stwierdzić, że z roku na rok znajdujemy coraz mniej smieci :)