Roku Szkolny 2020/21

Bardzo proszę o dostarczenie zaległych oświadczeń.

Skład Rady Rodziców naszej grupy:

1. Pani Monika Chrostowska-Korwek

2. Pani Iza Wykowska

3. Pani Lidia Ustaszewska

Najważszeńsze zasady funkcjonowania przedszkola w okresie pandemii:

1.Przed wejściem dziecka do placówki pracownik przedszkola mierzy temperaturę ciała dziecka.

2.Rodzice / prawni opiekunowie dzieci w wieku 4 – 5 lat nie  wchodzą do placówki, dziecko jest odbierane przez pracownika przedszkola i odprowadzane do sali.

3.Gdy rodzic / prawny opiekun chce odebrać dziecko z przedszkola, dzwoni dzwonkiem przy wejściu głównym.

4.Dziecko przychodzące do przedszkola nie przynosi ze sobą wszelkiego rodzaju produktów spożywczych (jedzenie i napoje), posiłki oraz napoje zapewnia przedszkole oraz nie zabiera ze sobą do placówki i z placówki niepotrzebnych przedmiotów lub zabawek.

5.Dzieci przyprowadzamy do godziny 8:30, tylko zdrowe dzieci, bez objawów chorobowych (w przedszkolu nie podajemy żadnych leków.

Proszę,  aby dzieci przyniosły piórniki saszetkowe, do których włożymy  kredki, do indywidualnego korzystania.

W piątek zapraszam Państwa na zebranie organizacyjne o godz. 15.30 na placu przedszkolnym. Proszę o maseczki i zachowanie dystansu w trakcie spotkania.

Proszę też o przygotowanie gotowej kwoty na :

- wyprawkę - 120 zł

- pakiet edukacyjny - 90 zł ,  RAZEM -210 zł

którą zbiorę w trakcie zebrania.